SVECI U NOKDAUNU: PSŽ ELIMINISAN iz Kupa Francuske!

08.02.2023

23:24

Velodrom video veliku pobedu Olimpika.

Serhio Ramos

Fudbaleri Marseja savladali su PSŽ sa 2:1 u okviru osmine finala Kupa Francuske!

Parižani su na teren izašli u snažnom sastavu sa Lionelom Mesijem i Nejmarom u špicu, ali sve je bilo uzalud.

Olimpik je bio bolji u prvom delu, a kao nagradu dobio je penal u 30. minutu. Serhio Ramos je skrivio prekršaj, a Aleksis Sančez bio precizan sa bele tačke za vođstvo domaćina od 1:0.

Imali smo veoma sadržajan završetak prvog poluvremena, PSŽ je propustio dve dobre šanse, a onda je u drugom minutu nadoknade Serhio Ramos postigao gol i iskupio se za napravljeni jedanaesterac.

Marsej je bio hrabar i u nastavku, pa je do pobede stigao sjajnim golom novopridošlog Ruslama Malinovskog u 57. minutu.

Do kraja, nije bilo previše prilika, Marsej je iskontrolisao meč i plasirao se u četvrtfniale.