CRVENI ĐAVOLI SE IŠČUPALI: Lids vodio od 56. sekunde, Junajted na kraju izbegao poraz!

08.02.2023

23:17

Sjajan meč velikih rivala na Old Trafordu.

Veston Mekeni i Fred u duelu

Fudbaleri Mančester junajteda remizirali su na svom terenu sa Lidsom 2:2 u okviru zaostalog meča 8. kola Premijer lige.

Izabranici Erika Ten Haga sada imaju 43 boda i nalaze se na poziciji tri, dok je gost sa Eland Rouda na 16. mestu sa 19 bodova.

Lids je pre ovog meča ostao bez menadžera Džesija Marša i čini se da je to prijalo fudbalerima ovog tima.

Gosti su na čudesan način otvorili meč pošto je poveo već u 55. sekundi fantastičnim pogotkom Vilfrenda Gnjonta.

Lids je odmah na startu drugog poluvremena poveo i sa 2:0, nakon autogola Rafaela Varana.

Junajted je krenuo svim silama ka golu velikog rivala i u 62. minutu je preko Markusa Rašforda smanjio na 2:1.

Samo osam minuta kasnije rezervista Sančo pogađa za 2:2 na asistenciju Dioga Daloa. Do kraja meča Junajted je imao tri, četiri odlične prilike, ali nije mogao do sva tri boda.