SIUUUUU: Ronaldov prvenac u Saudijskoj Arabiji! Portugalac pocepao mrežu (VIDEO)

03.02.2023

18:11

Jedan od najboljih fudbalera u istoriji je konačno "skinuo mrak" u novom klubu.

Kristijano Ronaldo

Fudbaleri Al Fateha i Al Nasra remizirali su 2:2 u okviru 15. kola Premijer lige Saudijske Arabije, a taj meč će ostati upamćen po prvom golu koji je za novi klub postigao Kristijano Ronaldo.

Portugalac je u trećem minutu sudijske nadoknade drugog poluvremena iz penala postavio konačan rezultat.

Al Nasr je tako došao do boda na nezgodnom gostovanju na kom je dva puta imao rezultatski zaostatak.

Kristijan Teljo je u 12. minutu doveo Al Fateh u vođstvo, a Anderson Taliska je u 42. poravnao rezultat.

Domaći tim je poveo opet u 58. minutu kada je mrežu zatresao Sofijane Bandebka, ali je na kraju Ronaldo bio zaslužan što su gosti otišli kući neporaženi.