FORMA JE PROLAZNA, KLASA JE VEČNA: Ronaldo debitovao u Saudijskoj Arabiji i za poluvreme dva puta pocepao mrežu (VIDEO)

19.01.2023

19:10 >> 20:32

Goleada kakva se ne pamti.

Kristijano Ronaldo

Kombinovani tim Al Nasra i Al Hilala u Saudijskoj Arabiji igra egzibicioni meč protiv Pari Sen Žermena, a na njemu se saudijskoj publici predstavio Kristijano Ronaldo.

Navijači na "King Fahd" internacionalnom stadionu su mogli da uživaju u goleadi, pošto je meč završen pobedom PSŽ-a od 5:4.

Legendarni Portugalac bio je centralna figura meča, a postigao je dva gola.

Prvi put je mrežu "svetaca" probušio u 34. minutu, kada je sa bele tačke matirao Kejlora Navasa.

Tim golom je Ronaldo poravnao rezultat na 1:1, nakon što je već u trećem minutu prednost Parižanima doneo Lionel Mesi.

Ponovo je PSŽ stigao do vođstva u 43. minutu, kada je mrežu Saudijaca zatresao Markinjos.

Zatim Nejmar nije iskoristio penal u trećem minutu nadoknade prvog dela, a u šestom je Ronaldo opet dao gol.

Uz sve to, u prvom poluvremenu je viđen i crveni karton koji je u 39. minutu zaradio Huan Bernjat.

Serhio Ramos je u 53. minutu opet doneo prednost "svecima", pa je tri minuta kasnije Hjun-Su Jang izjednačio, a Kilijan Mbape je već u 60. doneo Parižanima 4:3.

Na 5:3 je u 78. minutu povisio Ugo Ekitike, a poraz Saudijaca je ublažio Anderson Taliska u sudijskoj nadoknadi.