DOMINACIJA SRBINA: Lazović postigao dva komada za 17 minuta i doneo pobedu Veroni! (VIDEO)

09.01.2023

20:45

Istakao se.

Fudbaleri Verone u duelu dva najgora tima Serije A savladali su Kremoneze na svom terenu sa 2:0 u okviru 17. kola.

Domaćin je ovim trijumfom stigao do devetog boda u sezoni, pa je rivala ostavio na poslednjem mestu na tabeli.

Junak Verone bio je srpski reprezentativac Darko Lazović, koji je postigao oba gola za svoj tim i to oba u prvom poluvremenu.

Bivši fudbaler Crvene zvezde je u 9. minutu doneo prednost Veroni. Sjajno je prihvatio loptu pred golom i sa linije peterca savladao golmana Marka Karnesekija.

Lazović je konačan rezultat postavio u 26. minutu posle odlične kontre domaćeg tima.

Ono što je zanimljivo jeste da je on svoj poslednji gol pre ovih u Serijia A postigao baš 9. januara 2021. godine.