OPASAN KIKS MILANA: Lazetić ušao sa klupe (VIDEO)

08.11.2022

22:41

"Rosoneri" gube korak u trci za Skudeto.

Marko Lazetić

Fudbaleri Milana nisu uspeli da ostvare pobedu na jednom od najlakših gostovanja u Seriji A, protiv ekipe Kremonezea.

Utakmica na stadionu "Đovani Cini", u okviru 14. kola Kalča, završena je bez golova.

Ipak, nije da se mreže u Kremoni nisu tresle, ali je VAR odlučio da rezultat ostane 0:0.

Naime, Divok Origi je u 56. minutu postigao gol za aktuelnog šampiona Italije, ali je iz VAR sobe stigla reakcija i pogodak je poništen zbog ofsajda.

Srpski fudbaler Marko Lazetić dobio je priliku sa klupe za rezerve u 83. minutu, kada je zamenio Antea Rebića.

Zbog ovog kiksa, "Rosoneri" su dodatno izgubili korak za vodećim timom na tabeli, Napolijem, koji sada ima čak osam bodova prednosti uoči na najbližeg pratioca.

Sa druge strane, Kremoneze se ovim bodom osamio na 18. poziciji, prvoj ispod crte.