MILIONERI NA KOLENIMA: Kovačevi "Vukovi" IZUJEDALI Dortmund!

20:49

Novi poraz Borusije.

Navijači Borusije Dortmund na Vestfalenu - Žuti zid

Fudbaleri Volfsburga nastavili su da sjajnim partijam.

Izabranici Nika Kovača savladali su na svom terenu u okviru prvog meča 14. kola Bundeslige Borusiju Dortmund sa 2:0.

Vukovi su tako stigli do trećeg uzastopnog trijumfa, dok su Milioneri doživeli već peti poraz od početka sezone.

Domaćin je poveo već u 6. minutu kada je posle kornera Miki van de Ven glavom savladao golmana gostiju.

Dortmund je ekspresno pokušao da stigne do izjednačenja, ali je golman Volsfburga Koen Kastels nekoliko puta sjajno reagovao.

Najbolju šansu u prvih 45 minuta Dortmund je imao u nadoknadi kada je Niklas Zile pogodio stativu.

Kastels je i u drugom poluvremenu nastavio da dominira među stativama, a i golmana Borusije Kobel se istakao nekoliko puta.

U prvom minutu nadoknade sve je bilo rešeno - Lukas Nmeča je na asistenciju Patrika Vimera pogodio donji levi ugao gola za konačnih 2:0.