SERIJA A: Lacio pao u Rimu, Sergej dobio šansu tek u drugom poluvremenu! (VIDEO)

30.10.2022

19:27

Fudbaleri Salernitane savladali su Lacio sa 3:1 u okviru 12. kola Serije A.

Sergej Milinković-Savić

Domaći su preko Zakagnija poveli u 41. minutu, posle čega je njihov tim prošao kroz pravi košmar.

Mazokiju je bilo potrebno samo šest minuta u nastavku da uposli Kandrevu, koji rutinski poravnava rezultat - 1:1.

Federiko Fazio je fantastičnim udarcem u 68. minutu "zaledio" publiku u Rimu, da bi Dija u 76. minutu postavio konačnih - 1:3.

Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić u igru je ušao u 64. minutu meča.