MURINJO NE MOŽE BEZ DIBALE: Osimen srušio Romu, Napoli na čelu tabele! (VIDEO)

23.10.2022

20:44

Napoli se očigledno namerio na titulu u Seriji A, koju čekaju još od vremena Maradone.

Viktor Osimen

Fudbaleri Napolija slavili su na gostovanju Romi, rezultatom 1:0, u meču 11. kola italijanske Serije A.

Jedini pogodak na meču postigao je Viktor Osimen u 80. minutu meča, nakon dodavanja Matee Politana.

Videli smo u Rimu jednu očekivano tvrdu utakmicu, bez puno šansi, a jedan trenutak i gol Nigerijca su odlučili pobednika. Murinjo očigledno ne može bez Dibale, ubedljivo najboljeg fudbalera Rome ove sezone, koji će zbog povrede propustiti nekoliko meseci.

Priliku za domaće dobio je i Nemanja Matić, koji je u igru ušao u 82. minutu, ali nije uspeo da spreči poraz svoje ekipe.

Posle 11. kola, Napoli se nalazi usamljen na čelu tabele, sa osvojenih 29 bodova. Roma je sa druge strane peta, sa 22 boda.