Roma teškom mukom savladala Leće! Matić starter! (VIDEO)

09.10.2022

20:45

Fudbaleri Rome savladali su na svom terenu u okviru devetog kola ekipu Lećea rezultatom 2:1.

Roma u Rimu bolja od Lećea

Kris Smoling je doveo Romu u prednost na startu meča, ali su gosti u finišu prvog dela došli do izjednačenja pogotkom Strefeze - igrao se 39. minutu.

Prelomni trenutak utakmice desio se kada je fudbaler Lećea Hjumland zaradio crveni karton, a Roma je to do kraja duela znalački i iskoristila.

U 48. minutu Argentinac Paulo Dibala postavlja konačnih 2:1. Srpski as Nemanja Matić počeo je duel u Rimu kao starter, a igru je napustio u 50. minutu.

Roma je sada na petom mestu sa 19 bodova, dok je Leće na poziciji broj 16. i očekuje ih grčevita borba za opstanak ove sezone.