MAJSTOR OSTAJE MAJSTOR: Grizman golom iz kornera rešio derbi u Sevilji! (VIDEO)

23.10.2022

16:47

Dva gola Grizmana za pobedu Atletika.

Antoan Grizman

Fudbaleri Atletiko Madrida savladali su na gostovanju ekipu Betisa, rezultatom 2:1, u jednom od derbi mečeva 11. kola španske Primere.

Meč je obeležio Grizman, koji je u letnjem prelaznom roku bio nadomak odlaska iz Madrida, pošto je postigao dva pogotka, u 54. i 71. minutu.

Posebno impresivan je bio prvi gol, koji je francuski fudbaler postigao direktno iz kornera. Samo 17 minuta kasnije, Grizman duplira prednost Madriđana, posle asistencije Mateuša Kunje.

Nadu domaćinima je vratio Nabil Fekir u 84. minutu, ali vremena za izjednačenje nije bilo, pa je Atletiko odneo sva tri boda sa "Benito Vilamarina".

Ovom pobedom su "jorgandžije" stigle do trećeg mesta na tabeli, dok je Betis ostao na petoj poziciji Primere.