ŠOK ZA MILIONERE: Borusija primila BIZARAN gol o kom će se danima pričati! (VIDEO)

16.10.2022

16:31

Gregor Kobel će ovu utakmicu pamtiti godinama.

Borusija Dortmund

Igrao se 7. minut derbi utakmice Bundeslige između Union Berlina i Borusije iz Dortmunda, kada je domaća ekipa stigla do vođstva. Ali golom o kom će se dugo pričati.

Defanzivac ekipe iz Dortmunda je vratio loptu golmanu Kobelu, koji je planirao da je prosledi dalje na bok. Ipak, Kobel se okliznuo i tako omogućio Habereru, fudbaleru Union Berlina, da prosledi loptu u praznu mrežu. Da stvar bude gora, cela stvar se desila ispred tribine sa navijačima Borusije.

"Milioneri" očigledno nisu uspeli da se oporave od ovog šoka, pošto im je Haberer u 21. minutu ubacio još jedan pogodak i duplirao vođstvo svog tima.

Rezultat na poluvrmenu je 2:0, a videćemo da li će u drugom delu igre Borusija popraviti utisak iz prvog poluvremena.