Superliga Srbije! GAT i Lučani odigrali nerešeno!

14.10.2022

15:48

U okviru 15. kola Mozzart Bet Superlige Srbije, fudbaleri Mladosti GAT i Mladosti iz Lučana remizirali su rezultatom 1:1.

Domaćin iz Novog Sada je bio taj koji je prvi došao do prednsoti preko Novice Maksimovića, koji je u 28. minutu igre bio siguran sa "bele tačke".

Bili su izabranici Aleksandra Linte bolji u uvodnih 45 minuta, ali nisu mogli više od minimalne prednosti. To je došlo na naplatu u nastavku, a gol za izjednačenje je gostima done iskusni Marko Mirić u 78. minutu.

Time su obe ekipe upisale po četvrti remi ove sezone, a zajedničko im je da se nalaze u donjoj, plej-aut zoni. Ekipa iz Lučana se nešto bolje kotira sa 13 poena što je dovoljno za 12. mesto, dok je njihov današnji protivnik pretposlednji ispred Radnika iz Surdulice koji i dalje ne zna za pobedu