OVAKO NEŠTO NIKAD NISTE VIDELI: Komičan autogol koji je udaljio Zvezdu od nokaut faze! (VIDEO)

14.10.2022

07:39

Fudbaleri Trabzona savladali su na svom stadionu Monako sa 4:0, pa su na taj način stigli do druge pozicije u grupi H.

Fudbaleri Trabzona

Trenutak odluke se desio u 44. minutu, kada je domaćin stigao do prvog gola, posle neverovatne situacije. Golman gostiju je pokušao da ispuca loptu, a tom prilikom je pogodio defanzivca Malanga Sara, koji je protrčavao kroz kazneni prostor. Lopta se od francuskog fudbalera odbila u praznu mrežu.

Ovaj gol je psihički uticao na goste, koji posle ove situacije nisu mogli da se oporave. U nastavku susreta je Trabzon stigao do još tri pogotka, što im je bilo dovoljno za veliku pobedu u meču 4. kola Lige Evrope.

U narednom kolu, Trabzon će na "Marakani" gostovati ekipi Crvene zvezde, dok Monako ide na noge Ferencvarošu.