JOVIĆ OTVORIO ŠKOTE: Petarda Fiorentine uz MAESTRALAN gol Srbina! (VIDEO)

13.10.2022

19:07

Škotski predstavnik bez šanse na "Frankiju".

Luka Jović slavi gol za Fiorentinu

Fudbaleri Fiorentine deklasirali su Harts rezultatom 5:1 u 4. kolu grupne faze Lige konferencija, a vodeći gol za "ljubičaste" postigao je reprezentativac Srbije Luka Jović.

Igrao se šesti minut kada je Jović iskoristio centaršut Biragija sa leve strane, te je glavom zatresao mrežu Škota.

Mreža Harsta je potom do vrha napunjena na "Artemio Frankiju", Gonzales je dao dva gola, Biragi i Barak po jedan, a počasni pogodak gostiju delo je Hamfrija u 47. minutu susreta.

Od ostalih mečeva Lige konferencija izdvajamo iznenađenje koje je napravio Đurgarden, savladavši favorizovani Gent sa 4:2. Goleada je viđena u Bratislavi, gde su Slovan i Bazel remizirali rezultatom 3:3, dok je Partizan drugi put u sedam dana nadigrao Keln, o čemu se detaljnije možete informisati OVDE.