Lalatović "dobio po nosu" od svog nekadašnjeg kluba!

10.10.2022

16:18

Fudbaleri Radničkog iz Niša poraženi su od Radničkog iz Kragujevca sa 3:1 u 14. kolu Superlige Srbije.

Nenad Lalatović

Ovo je inače i drugi poraz Nenada Lalatovića na klupi Nišlija, nakon što je debitovao porazom protiv Voždovca. Ovoga puta, koban po Lalata, bio je njegov nekadašnji klub iz Kragujevca!

Nenad Lalatović je odmah na poluvremenu napravio tri promene kako bi razdrmao svoj tim, ušli su Cvetković, Mesarović, Petrović, ali to nije mnogo pomoglo. Istina, u 53. minutu Štulić je postigao pogodak glavom, ali je nakon provere u VAR sobi potvrđena odluka pomoćnog da je napadač Nišlija bio u milimetarskom ofsajdu.

Sve je bilo gotovo desetak minuta kasnije posle kontre Kragujevčana i povratne kroz peterac, koju je dočekao Evandro i pogodio za 0:3. Što nije uspeo u 52. minutu, Štulić jeste u 78. minutu, izbegao je ofsajd zamku i potom iskosa sa nekih 7,8 metara šutirao pored golmana za 1:3.