NEVIĐEN SKANDAL U ARGENTINI: Lopta otišla pored gola, sudija priznao pogodak! (VIDEO)

09.10.2022

20:22

Neverovatne scene stižu iz Argentine, sa jednog meča nižih liga.

FK Lamadrid

Bizarna situacija se desila na utakmici između Lamadrida i Viktorijana Arenasa, koja je zafvršena pobedom gostiju od 2:1. Fudbaler Viktorijane je dobio loptu na levoj strani, šutirao na gol, ali je lopta očigledno završila pored stative.

Ipak, fudbaleri gostiju su počeli da slave pogodak, a glavni sudija je, na zaprepašćenje svih, odlučio da gol i prizna.

Gol je pripisan izvesnom Ramonu Ruizu, a ovim golom su gosti stigli do izjednačenja. Gol za pobedu su postigli u 87. minutu i na taj način su stigli do velike pobede. Interesantno je da su domaći vodili na poluvremenu, tako da se na ovoj utakmici desio preokret iz keca u dvojku.

Inače, meč je odigran u Primera C Klausuri, četvrtom rangu takmičenja u Argentini.