TADIĆ TRLJA RUKE: Ajaksov veliki rival doživeo KATASTROFU!

01.10.2022

16:47

Fudbaleri Kambura savladali su PSV, rezultatom 3:0, u prvoj utakmici 8. kola Erediviizje.

As Ajaksa Dušan Tadić

Domači su do pobede stigli golovima u drugom poluvremenu, pošto je posle prvog dela igre bilo 0:0. Van der Voter je doveo Kambur u prednost u 54. minutu, a na 2:0 je povisio Paulisen u 84. Konačan rezultat je postavio Van Vermeskerken u nadoknadi utakmice.

Ovim porazom, PSV gotovo sigurno neće zadržati lidersku poziciju na tabeli, pošto Ajaks i Dušan Tadić večeras, od 20 časova, čeka Go Ahed Igls.

Sa druge strane, tri boda će značiti domaćoj ekipi, pošto se sa deobe poslednje pozicije u ligi podigla na 13. mesto.