Zvezda ima nigerijskog bisera i golgetera! (VIDEO)

25.09.2022

16:27

Blista na terenu!

Omladinci Crvene zvezde pobedili su ekipu Olea u prijateljskoj utakmici sa čak 9:0 na pomoćnim terenima iza juga "Marakane".

Čak pet golova završilo je u mreži Olea u prvom poluvremenu, a junak duela bio je nigerijski napadač Jusuf Fajsal koji je postigao het-trik za nepunih 45 minuta. On je jedan od momaka koje je skauting služba Crvene zvezde na nedavnoj turneji u Nigeriji uspela da primeti i dovede u Beograd gde se od tada razvija.

Pored njega, dobar meč odigrao je i Muhamed Umar koji se jednom upisao u listu strelaca, kao i Petar Graonja, Stefan Pirgić, LUka Stojsavljević i Steafn Miladinović.