PO GOL U OBA POLUVREMENA: Rutinska pobeda Vojvodine protiv Javora na "Karađorđu"!

18.09.2022

17:48

"Stara dama" sa 2:0 savladala Ivanjičane u Novom Sadu.

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Javor iz Ivanjice sa 2:0 u 12. kolu Mozzart Superlige Srbije u Novom Sadu.

"Stara dama" je do prednosti na stadionu "Karađorđe" stigla u 23. minutu kada je posle kornera Milosavljeviča, lopta pogodila Đukića, igrača gostiju.

Konačan rezultat postavioje Baraj u 81. minutu posle asistencije Nikolića, a zanimljivo da je krilni napadač samo četiri minuta ranije ušao u igru.

Gosti su propustili dve velike šanse za pogotke, a prva se dogodila kada je golman Carević bio bolji od Kembela u situaciji jedan na jedan, dok je u finišu Grabež pogodio prečku.