Sigurna pobeda Umke, ubedljivih 4:1 protiv Ravne gore! Čkreba: Prikazali smo dobru igru!

18.09.2022

16:23

Fudbaleri Umke su u okviru Prve Beogradske lige - grupa "A" savladali na gostovanju ekipu Ravne Gore sa ubedljivih 4:1.

U dobroj utakmici, od prvog minuta ekipa Umke znala je šta želi. Ređale su se odlične akcije, na sredini prve deonice gosti stižu do vođstva, Jovanović je na asistenciju iskusnog Kanjevca zatresao mrežu Ravne gore. Do početka drugog poluvremena mreže su mirovale, a u 55. minutu brzonogi Trninić postiže pogodak.

Još jednim golom mladi Jovanović pokazao je kvalitet i povećao prednost na 0:3.

Uspeli su domaći da ublaže poraz, međutim prelep gol Marka Stojkovića odredio je konačni rezultat današnjeg derbija kola - 4:1.

- Izuzetna utakmica našeg tima. Prikazali smo dobru igru. Važna pobeda na Zvezdari, ekipa se uigrava i dokazuje da je naše mesto u samom vrhu tabele. Ekipi Ravne gore se zahvaljujemo na fer i korektnoj igri, a mi se okrećemo sledećem kolu i duelu sa timom Heroja- rekao je Čkreba.