RED BUL BAJERNOVIM STOPAMA: Hofman sa dva gola produbio krizu Lajpciga! (VIDEO)

17.09.2022

19:55

Borusija iz Menhengladbaha slavila je protiv Lajpciga, rezultatom 3:0(2:0), u poslednjoj utakmici subotnjeg program Bundeslige.

Jonas Hofman

Borusija je pitanje pobednika rešila već u prvom poluvremenu, kada je stigla do dva gola prednost. Strelac je oba puta bio Jonas Hofman, prvo u 10, a zatim i u 35. minutu. Konačan rezlultat susreta postavio je Bensebaini u 53. minutu susreta.

Ovom pobedom, ekipa iz Menhengladbaha je došla na deobu četvrtog mesta na tabeli, zajedno sa Bajernom i Hofenhajmom. Sa druge strane, Lajpcig je zabeležio i četvrti poraz u poslednjih pet mečeva u svim takmičenjima, a trenutno se nalaze na dalekom 12. mestu Bundeslige.

U narednom kolu, Borusija će u Bremenu gostovati ekipi Verdera, dok će Lajpcih šansu za bodove tražiti kod kuće, protiv poslednjeplasiranog Bohuma.