NE PLANIRA DA STANE: Bivši fudbaler Zvezde igra u životnoj formi!

14.09.2022

18:19

Nikola Krstović, nekadašnji napadač Crvene zvezde, postigao je het-trik u kup utakmici u Slovačkoj.

Crnogorski reprezentativac, koji je dres crveno-belih nosio do početka septembra, postigao je tri gola u ubedljivoj pobedi Dunajske Strede, koja je savladala Kalinovo, rezultatom 10:1 (6:0).

Krstović je dva gola postigao u prvom poluvremenu, u 27. i 33. minutu utakmice, da bi u 74. sa bele tačke postavio konačan rezultat utakmice.

Nikola Krstović sa "Misterom"

Sa ova tri gola, Krstović se "popeo" na brojku od 14 golova u ovoj sezoni, na samo 17 odigranih mečeva. U prvenstvu je do sada bio strelac šest puta, što ga čini najboljim strelcem u slovačkoj ligi.

Krstović je pre godinu dana pojačao redove Dunajske Strede, a transfer iz Crvene zvezde je iznosio 500 hiljada evra.