Zvezda stiže u Tursku na noge uzdrmanom Trabzonu!

12.09.2022

21:24

Fudbaleri Trabzonspora poraženi su na gostovanju Adani 3:2 u okviru turskog šampionata, pred duel drugog kola Lige Evrope protiv Crvene zvezde.

Fudbaleri Crvene zvezde

Tim Abdulaha Avčija je prvi put kapitulirao u desetom minutu. Rodriges je pravom bombom iz slobodnog udarca zatresao mrežu gostiju.

Činilo se da je Trabzon nakon 2:2 izdržao i da će izaći iz ovog duela kao neporažen, međutim tako nije mislio Akajdin koji je četvrtom minutu sudijske nadoknade postigao i treći gol za svoj tim i postavio konačan rezultat.

Duel Trabzon - Crvena zvezda se igra u četvrtak od 18:45 na Medikal Park stadionu.