GOLEADA U MADRIDU: Atletiko RAZBIO Seltu!

10.09.2022

21:20

Jorgandžije ubedljive.

Atletiko Madrid

Fudbaleri Atletiko Madrida deklasirali su na Vanda Metropolitano stadionu Seltu iz Viga rezultatom 4:1.

Ekipa Čola Simeonea je na poluvremenu vodila sa 1:0, a jedini gol postigao je Anhel Korea.

U nastavku smo u glavnom gradu Španije gledali pravu goleadu.

Atletiko je preko Rodriga de Pola i Janika Karaska povisio vođstvo na 3:0. Selta je uspela da smanji preko Gabrijela Veige u 71. minutu.

Do kraja utakmice Jorgandžije potvrđuju pobedu i to autogolom Unaija Nunjeza u 82. minutu.

Atletiko je ovim trijumfom stigao do desetog boda i trenutno se nalazi na četvrtoj poziciji Primere, dok je klub iz Viga ostao na sedam poena i trenutno je na 11. mestu.