ĐURIČIĆEV GOL NEDOVOLJAN ZA TRIJUMF NAD ŠAMPIONOM: Milan sa igračem manje odneo bodove iz Đenove! (VIDEO)

10.09.2022

20:58

Sampdorija i dalje bez pobede ove sezone.

Filip Đuričić i Davide Kalabrija u duelu

Fudbaleri Milana ostvarili su tešku pobedu na gostovanju Sampdoriji, u okviru šestog kola Serije A.

"Rosoneri" su slavili rezultatom 2:1, iako su maltene celo drugo poluvreme igrali sa desetoricom, pošto je Rafael Leao isključen u 47. minutu.

Aktuelni šampion Italije je poveo preko Žuniora Mesijasa već u šestom minutu utakmice, što je bio jedini gol u prvom poluvremenu.

Nakon što je Leao pocrveneo, reprezentativac Srbije Filip Đuričić je poravnao rezultat u 57. minutu.

Ipak, Milan je do trijumfa došao iz penala, koji je deset minuta kasnije realizovao Olivije Žiru.

Ovom pobedom se Milan izjednačio sa Napolijem na čelu tabele, dok je Sampdorija ostala u zoni ispadanja.