LEAO UNAKAZIO INTER! Milanu derbi DELA MADONINA uz goleadu i dramu na "San Siru"! (VIDEO)

03.09.2022

18:00

Fudbaleri Milana savladali su Inter u derbiju 5. kola Serije A.

Rafael Leao

Roso-neri su slavili rezultatom 3:2 (1:1), a igrač utakmice bio je Rafael Leao, koji je postigao dva gola, uz asistenciju.

Inter je poveo preko Brozovića u 21. minutu, a izjednačio je Portugalac sedam minuta kasnije.

Domaćin je za samo šest minuta u drugom delu igre stigao do ogromnih 3:1. Pogodio je najpre Žiru u 54, a potom i pomenuti Leao na isteku sat vremena igre. Nadu "nero-azurima doneo je Džeko, pogotkom u 67. minutu, ali se aktuelni prvak Italije odbranio za velika tri boda.

Detalje sa "San Sira" možete pogledati u videu.

Četa Stefana Piolija je na čelu tabele italijanskog prvenstva sa 11 bodova, dok je Inter ostao na devet.