Borjan odbrusio Grobarima: Vi ste PRIMITIVCI!

31.08.2022

21:02

Remijem 1:1 na stadionu u Humskoj, okončan je 168. okršaja Partizana i Crvene zvezde.

Milan Borjan

Milan Borjan, golman Crvene zvezde, prokomentarisao je najvažnije stavke sa 168. "večitog" derbija:

- Bili smo bolji u prvom poluvremenu, držali kontrolu, prelep gol je dao Bukari. Drugo poluvreme smo slabije ušli, primili gol iz penala... Ali dobro, idemo dalje, imamo 7 bodova prednosti, ima još dosta da se igra. Generalno sam zadovoljan kako je ekipa odigrala. Naravno da je žal za pobedom. Trebalo je da im damo još jedan gol, nije se namestilo, ali idemo dalje. Glavu gore- kazao je Borjan i prokomentarisao penal:

Bibras Natho postiže gol na 168. Večitom derbiju

- Zamalo da ga odbranim! Pogodio je stranu, dobro je šutirao, svaka mu čast, tako da eto- rekao je Borjan.

Prokomentarisao je golman crveno-belih na skandiranje "grobara" na račun njegove porodice.

- Nemam šta da reagujem, to su primitivci. Skandiraju o porodici, šta tu ima da se kaže. To pokazuje kakvi su oni ljudi i nemam šta da komentarišem. Ako su oni srećni i zadovoljni što mi vređaju familiju, ide na njihovu dušu. To je primitivizam- rekao je Borjan.