SIGURNE POBEDE "ZMAJEVA" I LAZAREVČANA: Voždovac hoće u LŠ, Kolubara se bori za Evropu!

Odigrane još dve utakmice Superlige.

Stefan Hajdin slavi gol sa saigračima iz Voždovca

Fudbaleri Voždovca i Kolubare ostvarili su pobede u okviru devetog kola Superlige Srbije.

"Zmajevi" su na svom terenu sa 4:1 savladali Radnik iz Surdulice.

Prvi gol na "Krovu" dao je krilni napadač Surduličana Miloš Spasić u 34. minutu.

Izjednačenje domaćem timu je doneo Borisav Burmaz tri minuta pre odlaska na odmor, a u 65. je Stefan Hajdin preokrenuo rezultat.

Stefan Hajdin

Veljko Trifunović je u 73. minutu povisio na 3:1, a u petom minutu sudijske nadoknade je Arigato Ari postavio konačan rezultat.

U istom terminu su Lazarevčani slavili minimalnim rezultatom protiv Javora u Ivanjici.

Jedini gol na meču je postigao Miloš Filipović u 24. minutu.

Ovim pobedama su Voždovac i Kolubara došli do trećeg, odnosno petog mesta na tabeli, koja im garantuju uspešnu sezonu i borbu za mesto u kvalifikacijama za evropska takmičenja. Sa druge strane, Javor i Radnik su ostali deveti i 16.