PEŠIĆ JASAN: Evo šta je Zvezdi FALILO da prođe u Ligu šampiona!

23.08.2022

21:20

Oglasio se posle eliminacije.

Aleksandar Pešić

Fudbaleri Crvene zvezde nisu uspeli da se plasiraju u grupnu fazu Lige šampiona. Crveno-beli su posle poraza u Haifi od 3:2 remizirali na Marakani protiv Makabija 2:2.

Strelac prvog gola za srpskog šampiona Aleksandar Pešić nije krio tugu nakon šokantne eliminacije.

- Naravno da ostaje žal, pogotovo što smo igrali pred našim navijačima. Primili smo gol u poslednjim minutima prvog i drugog poluvremena. Ostaje žal, jer zaista mislim da smo mogli da prođemo dalje.

Na pitanje novinara šta je falilo Zvezdi da prođe u , popularni Šilja odgovorio je kratko i jasno.