Sampdorija ukočila Juventus: Nula Vlahovića i Kostića protiv Đuričića u Đenovi (VIDEO)

22.08.2022

20:51

Dušan i Filip odigrali 90 minuta na stadionu "Luiđi Feraris", ali je domaćin izvukao bod protiv gostiju iz Torina u drugom kolu italijanske Serije A.

Dušan Vlahović (desno) na utakmici Sampdorije i Juventusa

Kiks! Fudbaleri Juventusa odigrali su samo 0:0 na gostovanju u Đenovi protiv Sampdorije u drugom kolu italijanske Serije A.

Dušan Vlahović i Filip Kostić odigrali su svih 90 minuta za "staru damu", dok je Filip Đuričić za domaćina na terenu proveo 73 minuta kada ga je zamenio Gonzalo Viljar.

Gledali smo utakmicu bez mnogo iznenađenja, a u 65. minutu Adrijen Rabio zatresao je mrežu Emila Audera.

Nekoliko minuta kasnije usledila je VAR provera i pogodak poništen zbog ofsajda.