SRBI DOMINIRALI: Jović strelac u pobedi Fiorentine, SMS asistencijom rastužio Mihajlovića! (VIDEO)

14.08.2022

18:41

Dve utakmice, osam golova.

Luka Jović

Fudbaleri Fiorentine slavili su protiv Kremonezea rezultatom 3:2 u okviru 1. kola Serije A.

Domaćin je poveo golom Bonaventure u 17. minutu, da bi Okereke samo dva minuta kasnije poravnao na 1:1.

Srpski napadač Luka Jović je potom u 34. minutu postigao svoj prvenac u zvaničnim mečevima za Fiorentinu i svom timu doneo prednost od 2:1.

Gosti su ostali sa igračem manje nakon što je Eskalante u 44. minutu dobio direktan crveni karton.

Ipak, i pored toga uspeli su da izjednače preko Bjanketija u 68. minutu. Činilo se da će se utakmica završiti remijem, ali je Fiorentina u 95. minutu autogolom golmana Radua stigla do velika tri boda.

Luka Jović i Nikola Milenković odigrali su svih 90 minuta, dok Matija Nastasić i Aleksa Terzić nisu dobili šansu na ovom meču.

Lacio je na svom terenu posle velikog preokreta savladao Bolonju Siniše Mihajlovića sa 2:1.

Fudbaleri Lacija slave pobedu

Gosti su poveli golom Marka Arnautovića sa bele tačke u 38. minutu.

Ipak, u nadoknadi prvog poluvremena Adama Sumaro dobija drugi žuti karton, pa Bolonja ostaje sa igračem manje.

Lacio je u nastavku uspeo da iskoristi igrača više. Prvo je u 68. minutu De Silvestri postigao autogol za 1:1, a onda je Ćiro Imobile na asistenciju Sergeja Milinkovića-Savića doneo pobedu domaćem timu.