Šok na Banovom brdu: TSC deklasirao Brđane na startu nove sezone!

20:38

Neće po dobrom pamtiti "Brđani" start nove sezone.

Stadion na Banovom brdu

Na stadionu na Banovom brdu fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole slavili su u derbiju 1. kola Mozzart bet Super lige Srbije.

Ekipa trenera Dušana Kerkeza prošla je kao bosa po trnju i ovo če belo-crnima biti velika opomena pred start evropskih kvalifikacija.

Čukarički - TSC 1:4 (0:1)

Sve je počelo pogotkom Gorana Antonića u 35. minutu, a "Brđanima" nije pomoglo ni to što su na vreme izjednačili prvencem Mihajla Spasojevića u 53. Ipak, gosti su potom sa dva gola potvrdili trijumf, pogađali su Nemanja Stojić u 55, Mihajlo Banjac Banjac u 60. minutu, a konačnih 1:4 delo je Slobodana Stanojlović u prvom minuti nadoknade vremena.

Detalj sa meča Čukarički - TSC

Ekipa Žarka Lazetića pružila je zapaženu partiju i sasvim zasluženi stigla do velikog trijumfa.

Stadion na Banovom brdu.

Gledalaca: 700.

Sudija: Aleksandar Živković. Pomoćnici: Svetozar Živin i Milorad Jovanović.

Žuti kartoni: Mijailović, Ivanović, Stanojlović (Čukarički), Ćalušić, Banjac, Stojković, Petrović (TSC).

Crveni karton: Kovač (Čukarički) u 79. minutu.

Čukarički: Mićović, Docić (od 56. Tomović), Stevanović, Ivanović (od 76. Čolović), Adžić (od 63. Badamosi), Vujadinović, Puškarić, Mijailović, Spasojević (od 56. Endijae), Kovač, Roganović (od 78. Aganspahić).

TSC: Ilić, Ćalušić, Stojković, Vukić, Mirčevski (od 76. Stanojlović), Banjac (od 85. Dukure), Antonić, Stojić (od 85. Ratkov), Stanojev (od 64. Tomanović), Petrović, Đakovac.

U trećem susretu današnjeg dana fubaleri lučanske mladosti i subotičkog Spartaka remizirali su rezultatom 1:1.

Gose je do prednosti doveo Luka Bijelović u 40. minutu susreta, a bod domaćoj ekipi obezvedio je Nilan Bojović dvadeset minuta pre kraja susreta.