SUPERLIGA SRBIJE! Nakon Radničkog i Novi Pazar obezbedio opstanak!

29.05.2022

21:46

Posle Radničkog iz Kragujevca i Novi Pazar će ostati u Superligi pošto je posle dvomeča u baražu bio bolji od IMT. Klub sa Novog Beograda slavio je danas sa 2:0, ali je zbog pobede od 3:1 u prvom meču Novi Pazar ostao u Superligi.

Slavlje fudbalera Novog Pazara

Posle prvog poluvremena u kojem nije bilo pravih prilika za gol, najzanimljivije stvari su se dešavale u drugih 45 minuta.

Luković je doveo IMT u vođstvo u 50. minutu koji je posle toga krenuo u tgotalni napad, ali je uspeo samo da postigne još jedan gol u petom minutu nadokande preko Zorića, da bi odmah potom bio sivran i kraj meča, a klubu sa Novog Beograda je još jedan gol nedostajao za plasman u elitu srpskog fudbala.