SADIK DONEO PARE PARTIZANU I ZVEZDI! Sve je gotovo!

29.05.2022

20:17

To bi bilo to!

Partizan slavi svog nekadašnjeg napadača Umara Sadika, koji je golom početkom drugog poluvremena doneo Almeriji zlata vredan bod i plasman u Primeru i veliki novac crno-belima!

Almerija je gubila od Leganjesa na poluvremenu rezultatom 2:1, trebao im je bod za promociju, da bi pomenuti Sadik u 53. minutu postavio konačlan rezultat - 2:2.

Ulaskom Almerije u Primeru Partizan je na ime bonusa dobio tri miliona evra, dok će crno-belima iči i 10 odsto u slučaju naredne prodaje. S druge strane, pored Eibara, plej-of za to treće mesto u Primeri igraće Las Palmas, Tenerife i Đirona.

Ono što je zanimljivo jeste i to da će ulaskom Almerije u Primeru profitirati i Crvena zvezda. Naime, crveno-beli će na ime klauzule za Srđana Babića dobiti 1.1 milion evra.