ZVEZDINA RAPSODIJA PROTIV NIŠLIJA! Crveno-beli sve bliži novoj tituli, Radnički se u Beogradu proveo kao bos po trnju! (VIDEO)

07.05.2022

16:55

Fudbaleri Crvene zvezde lako su na svom terenu savladali ekipu Radničkog iz Niša sa 4:1 u petom kolu plej-ofa Superlige Srbije.

Lako je i bez problema Zvezda izašla na kraj sa Radničkim, a mrežu Nišlija načeo je katai sa bele tačke. Nedugo nakon toga pogodili su Ivanić i Ohi i Zvezda je već na kraju prvog dela mogla da počne sa slavljem...

FK Crvena zvezda

U nastavku meča Radnički se probudio i otvorio, a kao nagrada došao je i gol Mitrovića. Ohi je nešto kasnije svojim drugim golom postavio i konačnih 4:1.

Zvezda do kraja tekuće sezone ima još dve utakmice i veoma je blizu odbrani titule šampiona Srbije. Potrebna su joj još četiri boda za novu - petu vezanu titulu!

Crvena zvezda - Radnički Niš

4:1

/Katai 9 penal, Ivanić 13, Ohi 22, 56 - Mitrović 53/

DRUGO POLUVREME:

KRAJ MEČA!

87. minut: Pokušaj Kanga iz daljine, ali bez promene rezultata.

85. minut: Završnica meča na Marakani....

79. minut: Mitrović sa svega dva metra ne uspeva da postigne svoj drugi gol na meču - ostaje 4:1!

75. minut: Prečka! Mitrović je zatresao gol Milana Borjana!

70. minut: Slobodnjak za goste iskosa sa leve strane, ali bez promene rezultata.

68. minut: Pićini i Motika na terenu, napolje idu Gajić i Ben!

65. minut: Rasplamsala se borba na terenu, konačno da vidimo i malo otvorenog fudbala na obe strane.

56. minut: Novi gol Ohija, Zvezda vodi sa 4:1!

53. minut: Odlična kontra Radničkog koju je golom krunisao Mitrović - 3:1!

51. minut: Dosadan nastavak utakmice na Marakani... Zvezda odrađuje posao.

46. minut: Krstičić i Stanić na terenu, Sanogo i Ivanić van terena.

PRVO POLUVREME:

KRAJ PRVOG DELA, ubedljiva igra Zvezde, Radnički je imao sreće što već nije popio petardu na Marakani!

45. minut: Polušansa za goste u finišu, ali nema promene razultata.

41. minut: Ohi sa svega pet metara ne pogađa za 4:0! Velika šansa je otišla u nepovrat!

39. minut: Gužva u petercu Nišlija, Kanga naleće na loptu, ali šutira neprecizno.

36. minut: Konačno dobar napad gostiju, Štulić je izbio pred gol Zvezde, ali je šutirao traljavo.

32. minut: Ubacivanje Gajića i trzaj glavom Ohija, ali lopta odlazi tik pored stative - ostaje 3:0.

30. minut: Tužno i nesretno deluje Radnički ovog popodneva na Marakani, Zvezda sa pola gasa ima laganih 3:0.

25. minut: Lep pas Ivanića ka Ohiju, ali Dujmović uspeva da zaustavi udarac Novežanina.

22. minut: Pokušao je Aksentijević sa 20-ak metara, ali je loptu poslao tik "preko tribina"! Već u narednom napadu Ohi pogađa za 3:0!

20. minut: Probio je Katai kroz sredinu, povukao loptu i ostavio je za Gajića, ali je desni bek Zvezde, iako je bio sam kao Kasper, upropastio veliku prilliku za 3:0.

15. minut: Radnički nikako da poveže svoje redove, došli su na Marakanu kao na izlet kraj Dunava ili Save.

13. minut: Novi gol za Zvezdu, Ivanić hvata volej sa nekih sedam metara od gola i smešta loptu u mrežu!

9. minut: Katai pogađa sa bele tačke, prethodno je Ohi oboren u šesnaestercu!

6. minut: Tukao je Katai iz daleka, ali je lopta završila daleko iznad prečke!

4. minut: Dobar napad Zvezde po desnom boku, ali je ubacivanje Gajića u peterac izbolkirano.

2. minut: Početno ispistivanje snaga na Marakani.