HUMSKA OVO NE PAMTI: Stanojević povukao RADIKALAN POTEZ!

27.04.2022

13:10

Iskusni strateg iznenadio malobrojnu publiku tokom utakmice Partizana i TSC-a iz Bačke Topole na stadionu u Humskoj ulici.

Aleksandar Stanojević

Fudbaleri Partizana na poluvremenu utakmice 33. kola Superlige imaju prednost od 2:1 protiv TSC iz Bačke Topole na domaćem terenu, a sva dešavanja sa stadiona u Humskoj ulici možete pratiti OVDE, na uživo blogu portala Republika.rs.

Ipak, nije sve počelo tako dobro po crno-bele pošto je Stefan Vukić u 31. minutu doneo prednost gostima sa severa Srbije. Samo nekoliko minuta kasnije usledio potez Aleksandra Stanojevića, trenera domaćina koji je iznenadio malobrojnu publiku.

Popularni Stanoje izvršio je dvostruku izmenu u 40. minutu pošto je Siniša Saničanin zamenio Igora Vujačića, a možda i najgori na terenu u tom trenutku Miloš Jojić ustupio je mesto kapitenu Lazaru Markoviću.