ZVEZDA UNAKAZILA TSC! Het-trik Ivanića za juriš na petu vezanu titulu! (VIDEO)

20.04.2022

15:48

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u 32. kolu Superlige Srbije na gostovanju ekipu TSC-a sa ubedljivih 4:0.

Junak meča u Bačkoj Topoli bio je Mirko Ivanić koji je ovog popodneva upisao het-trik! Tačku na siguran trijumf Zvezde stavio je El Fardu Ben.

Tim Dejana Stankovića je suvereno nastavio svoj hod ka novoj, ukupno petoj vezanoj tituli u Superligi Srbije. Zvezda ima plus pet u odnosu na Partizan koji nešto kasnije dočekuje Čukarički i imaće priliku da se pobedom vrati na minus dva.

TSC - Crvena zvezda 0:4 /Ivanić 16, 64, 66, Ben 71/

1. poluvreme

2. poluvreme

KRAJ MEČA!

86. minut: Sama završnica meča, čeka se poslednji sudijski zvižduk.

84. minut: Motika i Krstičić ulaze na teren, van igre su Katai i Sanogo.

80. minut: Završnica meča u Bačkoj Topoli, pobednik je već poznat...

76. minut: Dobro ubacivanje Kataija, Pavkov je pokušao glavom, ali je lopta završila na prečki!

73. minut: Ohi menja Ivanića.

71. minut: Ben postiže gol nakon odbrane Filipovića za 4:0!

66. minut: Bombaaaa! Ivanić iskosa cepa mrežu za 3:0! Het-trik!

64. minut: Zvezda dolazi do 2:0, novi gol Mirka Ivanića!

62. minut: Nastavljaju se napadi Zvezde, Gajić je tukao iz daljine, ali brani Filipović.

59. minut: Dobra akcija Zvezde, ali je Antonić u poslednjem trenutku zaustavio udarac Kataija.

55. minut: Pokušaj Ivanića glavom, ali bez promene rezultata u Bačkoj Topoli.

50. minut: Zvezda na startu drugog dela ima terwnsku inicijativu i rutinski čuva prednost...

Poluvreme! Crvena zvezda vodi 1:0!

45. minut - Šutirao je Pavkov glavom posle centaršuta Kange, ali lopta prolazi pored stative.

34. minut - Banjac je stavio Borjana na muke, ali je kapiten crveno-belih uspeo da ukroti njegov šut sa distance.

30. minut - Mirniji period igre u Bačkoj Topoli. Zvezda diktira tempo, ali nema prave šanse.

22. minut - Zapretio je domaćin preko Banjca, ali je lopta završila daleko van okvira gola koji brani Milan Borjan.

16. minut - GOOOOOOL! Fenomenalnu akciju izveli su Katai i Ivanić, koji je zatresao mrežu Topolaca! Popularni Magiko je probio Đakovca po levoj strani, zatim je poslao perfektnu loptu ka crnogorskom ofanzivnom vezisti, koji je rutinski savladao Filipovića - 0:1!

14. minut - Žuti karton je zaradio Đakovac.

7. minut - Zvezda je prvi put zapretila. Centrirao je Gajić, Pavkov je šutirao glavom, ali je Filipović rutinski uhvatio loptu.

5. minut - Još uvek traje početno ispitivanje snaga, bez šansi u Bačkoj Topoli posle pet minuta igre.

1. minut - Počeo je susret u Bačkoj Topoli.

Počeo je meč na "TSC areni"!

U drugom kolu superligaškog plej-ofa Crvenu zvezdu očekuje neugodno gostovanje u Bačkoj Topoli. Crveno-beli će pokušati da se vrate na pobednički kolosek, posle remija bez golova u 167. Večitom derbiju, dok Partizan svoj duel igra kasnije, kada u Humsku stiže Čukarički.

Branilac titule ima dva boda viška u odnosu na Večitog rivala, a do kraja takmičenja u šampionatu ostalo je da se odigra još šest rundi. Zvezda je slavila nad TSC-om u oba ovosezonska meča, ali na severu Srbije uz dosta muke - 3:2.

Trener kluba iz Ljutice Bogdana Dejan Stanković odlučio se za izuzetno jak sastav kojim će se suprotstaviti Topolcima, uz rokadu u napadu gde će umesto Ohija igrati Pavkov.

Tok utakmice možete pratiti uživo na našem portalu.