APOKALIPSA U BERGAMU: Brodolom Atalante... (VIDEO)

18.04.2022

21:00

Iznenađenje u italijanskom šampionatu.

Detalj sa meča Atalanta - Verona

Fudbaleri Atalante doživeli su težak poraz, treći prvenstveni u nizu, ovoga puta od Verone rezultatom 2:1 (1:0) u okviru 33. kola Serije A.

Vodeći gol za goste u Bergamu postigao je Ćećerini u samom finišu prvog poluvremena, dok je drugi pogodak "delo" Kopmejnersa, koji je u 55. minutu upisao autogol.

Atalanta se vratila u igru preko Skalvinija, koji je u 82. minutu savladao Montipa, ali nije imala snage da makar izbegne novi neuspeh.

Gasperinijevi izabranici zauzimaju tek osmo mesto na tabeli prvenstva Italije sa 51 bodom, dok je Verona deveta, sa tri manje. Podsetimo, ranije tokom večeri odigran je derbi runde, na "Maradoni" su se sastali Napoli i Roma, a izveštaj meča možete pročitati OVDE.