OPRAŠTAJU SE OD SKUDETA: Bolan poraz Napolija! (VIDEO)

10.04.2022

15:00

Veliki kiks ekipe koja želi titulu.

Detalj sa meča Napoli - Fiorentina

Fudbaleri Napolija su propustili priliku da zauzmu prvo mesto na tabeli Serije A, pošto su na stadionu "Dijego Armando Maradona" poraženi od Fiorentine sa 3:2.

Jedini gol u prvom mestu postigao je Nikolas Gonzalez, koji je u 29. minutu načeo mrežu domaćina.

Izjednačenje Napoliju doneo je Dris Mertens u 58. minutu, maltene u prvom napadu otkad je ušao u igru.

Džonatan Ikone je u 66. minutu ponovo doveo Violu u vođstvo, a šest minuta kasnije je dva gola prednosti gostima doneo Artur Kabral.

Poraz tima koji cilja titulu je u 84. minutu ublažio Viktor Osimen.

Posle ovog meča, Napoli je ostao treći na tabeli sa bodom manje od Milana i istim brojem poena kao i Inter.

Sa druge strane, Fiorentina je skočila na sedmu poziciju.