SUPERLIGA SRBIJE: TSC savladao Voždovac i došao na vrata Evrope!

10.04.2022

14:36

Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole savladali su Voždovac (2:1) u meču poslednjeg kola Superlige.

Frka na utakmici Crvena zvezda - TSC

Domaći su do prednosti stigli u 15. minutu, Vukić se odlično snašao u šesnaestercu gostiju i doveo svoj tim do vođstva.

Voždovčani se nisu dali, pa su do poravnanja u 45. minutu lepim golom Stefana Purtića iz slobodnog udarca.  Ipak, nije dugo trajala radost gostiju, pošto je TSC na poluvreme otišao sa prednošću. Stanojlović je uspeo da prevari Krunića. U nastavku nije bilo golova.

Ovom pobedom TSC je izborio četvrto mesto na tabeli pred plej-of sa 41 osvojenim bodom, dok će Voždovac ostati na šestom  mestu sa 40 bodova koliko ima i niški Radnički, s tim da Nišlije zbog boljeg mešusobnog skora sa ''Zmajevima'' zauzimaju peto mesto.