HAOS U BUNDESLIGI: POKOLJ nad Arminijom - Bajern na krilima Levandovskog do TITULE!

15:28

Izgleda da je sve rešeno.

HAOS U BUNDESLIGI: POKOLJ nad Arminijom -  Bajern na krilima Levandovskog do TITULE!

Robert Levandovski

U okviru 29. kola Bundeslige Bajern Minhen je dočekao Augsburg. Iako je statistika bila potpuno na strani Bavaraca, utakmica je ostala bez golova. Sve do 82. minuta kada je Robert Levandovski postigao gol sa bele tačke, Time je Bajern gotovo potvrdio ovogodišnju titulu.

Bajern je prvi na tabeli sa 69 bodova, devet više od Borusije Dortmund. Augsburg je 14. sa 32 boda.

U ostalim utakmicama danas, Keln je dočekao Majnc. Ova utakmica je nakon preokreta završena 3:2 za Domaćine. Golove za Majnc postigli su Burkart i Onisivo, a gol za domaćine je postigao Skiri, a izjednačujući gol za Keln je postigao Ljubičić. Potpuni preokret je obezbedio Kilian.

Majnc je sedmi sa 43 boda, a Keln je deseti sa 38.

Grojter Firt je, takođe, dočekao Borusiju Menhengladbah, a gosti su lako slavili sa 0:2 golovima Tirama i Plija u prvom poluvremenu. Borusija je 11. sa 37 bodova, a Grojter je poslednji na tabeli sa samo 16 poena.

Volfsuburg je kod kuće vrlo lako pobedio Arminiju Bilefeld sa 4:0. golovima Nmeče, koji je dva puta tresao mrežu, Arnolda i Krusea.

Volfsburg je 13. sa 34 boda, a Arminija je u borbi za opstanak. Oni su 16. sa 26 poena.