ŽIVKOVIĆ SAČUVAO NADU PAOK-U: Bodo Glimt opet pobedio Romu, bez golova u Engleskoj! (VIDEO)

07.04.2022

20:58

Sve prve utakmice četvrtfinala Lige konferencija odigrane su ovog četvrtka.

Andrija Živković

Posle prvih mečeva reklo bi se da nijedna ekipa nije odradila posao nakon 90 minuta, te da će se sve rešavati u revanšima.

Mreže se nisu tresle samo u Engleskoj, gde su bez golova odigrali Lester i PSV.

Detalj sa meča Lester - PSV

Roma i treći put ove sezone nije uspela da pobedi Bodo Glimt. Naprotiv, poražena je u Norveškoj rezultatom 2:1.

Vučica je povela dva minuta pre kraja prvog poluvremena preko Lorenca Pelegrinija, što je bio rezultat kojim se otišlo na odmor.

Izjednačenje Bodo Glimtu je doneo Ulrik Saltnes u 56. minutu, a preokret i pobedu Hugo Vetlesen minut pre poslednjeg zvižduka.

Podsetimo, ove ekipe su se već sastale u grupnoj fazi Lige konferencija ove sezone, kada je u Rimu bilo 2:2, a prethodno u Norveškoj čak 6:1 za domaćina.

Na kraju, fudbaleri Marseja su kod kuće pobedili PAOK sa 2:1.

Tim sa "Velodroma" je poveo preko Žersona u 13. minutu, a u poslednjim trenucima prvog poluvremena je Dimitri Paje duplirao prednost pravim evrogolom.

Nadu solunskim crno-belima pred revanš je vratio Omar El Kaduri koji je u 48. minutu na asistenciju Andrije Živkovića prepolovio prednost protivnika.

Prethodno su Fejenord i Slavija iz Praga remizirali u Roterdamu.