VELEMAJSTOR! Danska u DELIRIJUMU: Eriksen se SPEKTAKULARNIM golom vratio u nacionalni tim! (VIDEO)

26.03.2022

21:46

Fenomenalno veče na stadionu "Johan Krojf"!

Kristijan Eriksen izvodi korner tokom meča Holandija - Danska

Fudbaleri Holandije nadigrali su Dansku rezultatom 4:2 (3:1), a ovaj prijateljski susret odigran u Amsterdamu ostaće upamćen po prvom pogotku ofanzivnog veziste Kristijana Eriksena u dresu nacionalnog tima, još od kada je kolabirao tokom Evropskog prvenstva prošle godine.

Kreativni ofanzivac je mrežu "Lala" zatresao na maestralan način, u 48. minutu utakmice, samo par minuta pošto je ušao u igru kao rezerva.

Podsetimo, Eriksen je u međuvremenu raskinuo ugovor sa Interom, potom je prešao u redove engleskog Brentforda, za koji je debitovao krajem februara.

Što se tiče susreta sa stadiona "Johan Krojf", strelci za Holanđane bili su Bergvajn (dva gola), Ake i Depaj, dok je prvi pogodak skandinavske selekcije delo Vestergarda.

Danci će ugostiti selekciju Srbije 29. marta.