KLASA JE VEČNA: Ninković EVROGOLOM i asistencijom rešio derbi (VIDEO)

20.03.2022

11:08

Fudbaleri Sidneja pobedili su Vestern junajted rezultatom 3:0 u derbiju kola australijske A lige, a meč je obeležio evrogol Miloša Ninkovića.

Bivši reprezentativac Srbije je u 23. minutu majstorskim volej udarcem načeo mrežu gostiju.

U drugom poluvremenu je nekadašnji fudbaler Crvene zvezde upisao i asistenciju. Ninković je tada u 58. minutu proigrao Lučana Narsinga za 2:0.

Mustafa Amini je deset minuta kasnije postavio konačan rezultat.

Inače, za ekipu Vestern junajteda je starter bio još jedan bivši reprezentativac Srbije, Aleksandar Prijović, kome je na početku meča poništen pogodak zbog ofsajda.