DUCI JE KRALJ TORINA: Juventus SLAVI Vlahovića, Srbin odveo Staru damu na megdan Fiorentini!

10.02.2022

21:56

Fudbaleri Juventusa plasirali su se u polufinale Kupa Italije.

Juventus je teškom mukom u Torinu savladao Sasuolo sa 2:1, a junak Stare dame bio je srpski napadača Dušan Vlahović.

Domaćin je poveo na samom startu pogotkom Paula Dibale, ali je od tog trenutka sve konce igre preuzeo gost.

Sasuolo je ređao napada i šanse, i na kraju je uspeo da izjednači prelepim pogotkom Traorea.

Vlahović je imao jednu dobru priliku u ovom delu igre, ali mu je iskusni golman Pegolo fantastično odbranio udarac.

Juventus je bio bolji tim u nastavku, Vlahović je igrao veoma dobro, ali nikako nije uspevao do gola.

Sve se promenilo u 90. minut. Srpski napadač je napravio fantastičan solo-prodor, a onda uz dosta sreće postigao gol, nakon što se posle njegovog šuta lopta od igrača Sasuola odbila u mrežu gostiju.

Ceo stadion pao je u delirijum, a Vlahović je postao heroj Juventusa.

U polufinalu Kupa Italije bivši napadač Partizana za rivala će imati svoj doskorašnji tim, Fiorentinu.