ŠTA BI ONI BEZ SRBINA? Milenković GOLČINOM u 94. minutu odveo Fiorentinu u polufinale Kupa Italije! (VIDEO)

10.02.2022

19:23

Fudbaleri Fiorentine plasirali su se u polufinale Kupa Italije.

Nikola Milenković

Fiorentina je na teškom gosotvanju u Bergamu savladala domaću Atalantu sa 3:2.

Junak kluba iz Firence bio je bivši fudbaler Partizana Nikola Milenković.

Srpski defanzivac je u 94. minutu postigao efektan pogodak. Prekid je izveo Biragi, a Milenković je prvo loptu umirio dodirom, a potom je "poklopio" i postigao gol za trijumf svog tima.

Uz popularnog Blekija istakao se i Kšištof Pjontek. On je u 9. minutu doneo prednost Fiorentini, a potom je u 72. minutu promašio penal, a potom odbitak prosledio u mrežu za 2:2.

Važno je napomenuti da je pri rezultatu 2:2 Fiorentina ostala sa igračem manje nakon što je drugi žuti dobio Lukas Martiens Kvarta, ali su uprkos tome prošli dalje.

Strelci za Atalantu bili su Zapakosta i Boga.

Fiorentina će se u polufinalu sastati sa boljim iz meča Juventus Sasuolo.