NOVA POBEDA JUVENTUSA! Stara Dama i dalje juri Skudeto! (VIDEO)

12.03.2022

19:17

Fudbaleri Juventusa slavili su na gostovanju Sampdoriji 1:3 u okviru 29. kola Serije A.

Centarfor Juventusa Dušan Vlahović

Najpre je štoper tima iz Đenove Maja Jošida smestio loptu u sopstvenu mrežu, da bi potom svoj prvi gol na meču postigao Alvaro Morata tek nešto više od 10 minuta kasnije.

Kontrolisao je Juve susret u velikoj meri, da bi u 74. minutu Rabio bio neoprezan i odigrao rukom zbog čega je i na drugoj strani dosuđen penal. Kandreva je šutirao, a fascinantnom odbranom ga prozreo Vojček Ščensni!

Povratak Sampe sprečio je upravo Morata uz malo sreće i slabo postavljanje golmana domaćih Falkonea te je postavio konačnih 1:3.

U međuvremenu, šansu je dobio i Dušan Vlahović odigravši 25 minuta, ali nije imao većih prilika da zatrese mrežu rivala.