ČAS HOLANDSKOG FUDBALA U HUMSKOJ! Fejnord otresao Stanojev Partizan o pod, PETARDA za kraj! (VIDEO)

10.03.2022

19:43

Fudbaleri Partizana doživeli su pravu blamažu na svom terenu u prvom meču osmine finala Lige konferencija protiv Fejnorda porazom od 5:2!

Raspad sistema u Humskoj! Fejnord je mogao i 10 golova da postigne, a na revnaš ide sa tri gola prednosti u džepu!

Od prvog do poslednjeg minuta Holanđani su mleli crno-bele i potpuno rasturili Stanojevićev Partizan.

To bi bilo to, jer je svaki dalji komentar suvišan!

Partizan - Fejnord

2:5

/Natho 13, Jović 46 - Tonstra 20,76, Desers 51, Getrarauda 64, Sinistera 70, /

KRAJ MEČA!

DRUGO POLUVREME!

90. minut: Još dva minuta nadoknade!

88. minut: Čeka se kraj Partizanove propasti ove večeri...

83. minut: Sam finiš duel, Fejnord korača ka ubedljivoj pobedi!

77. minut: Tonstra za 2:5...

75. minut: Baždar menja Markovića, Lutovac Živkovića!

70. minut: Sevnula je bomba od strane Sinistere sa nekih 19 metara za 2:4. Partizan tone...

64. minut: Gosti dolaze do zaslužene prednosti, a Getrarauda je preciznim udarcem pogodio sam ugao gola Partizana za 2:3!

60. minut: Partizan u ovim momentima ne može da pipne loptu...

57. minut: Jevtović menja Meniga.

54. minut: Gokču je zamalo bio neprecizan! Lopta je tišla tik iznad orečke, sreća za Partizan.

51. minut: Desers pogađa za 2:2... Prosta i jednostavna akcija gostiju.

49. minut: Sada i Saničanin preti, ali njegov udarac glavom završava u rukama Bajlova.

46. minut: Goollll! Jović se iskupio za lošu igru u prvom delu i doveo Partizan u prednost!

POLUVREME!

43. minut: Sramotna završnica Nemanje Jovića! Bezidejno i blago, tako je reagovao na nekih pet-šest metera od gola gostiju i ležerno poslao loptu u gol aut.

38. minut: Jojić je izgubio loptu, a Fejnord u nastavku preko Desersa pogodio mrežu, međutim, gol je poništen zbog ofsajda.

37. minut: Brz protivudar gostiju preko Sinistere, ali je njegov udarac ka golu Popovića u poslednjem trenutku izblokirao Saničanin.

33. minut: Ulazimo u finiš prvog dela, Fejnord plete mrežu oko gola Partizana i vreba rupu u odbrani crno-belih. Sa druge strane Partizan čeka i čeka i čeka....Daleko od protivnika!

25. minut: Terenska incijativa gostiju na delu... Partizan čeka grešku i preti na kontru, ali jalovo!

21. minut: Igor Vujačić je već u narednom napadu nakon kornera sa gol linije promašio prazan gol. Ovo je neverovatno...

20. minut: Fejnord dolazi do izjednačenja. Akcija kao na malom fudbalu gostiju, a Tonstra preciznim udarcem pogađa mrežu.

16. minut: Natho napušta igru, menja ga Jović!

15. minut: Igači Fejnorda nisu želeli da izbace loptu van igre kako bi Natho napustio igru, a fudbaleri Partizana su reagovali i došlo je do koškanja!

13. minut: Goooool! Natho cepa mrežu za 1:0! Ipak, Izraelac se povredio i odmah zatražio izmenu! Menig mu je ostavio loptu, a Natho je u naletu plasirao šut u sam ugao gola gostiju za 1:0!

9. minut: Lep kontranapad Partizan po desnoj strani, ali se Jojić ponovo spetljao sa svopstvenim nogama i lopta je otišla u gol aut!

7. minut: Nova prilika za goste! Sa svega pet metara Desers nije sproveo loptu u mrežu!

5. minut: Crno-beli ponovo hitaju ka golu gostiju. Centaršut Živkovića sa desne strane, ali bez promene rezultata. Fejnord u narednom napadu preko Nelsona opasno preti, ali je Popović spasao Partizan!

3. minut: Lep napad Partizana, ali je Jojić umesato ka golu otišao u aut! Spetljao se u završnici akcije.