BITKA ZA MANČESTER: Građani DEMOLIRALI Đavole!

06.03.2022

18:36

Ragnik potpuno bespomoćan.

Igrači Mančester sitija slave gol

U okviru 28. kola Premijer lige, sastali su se gradski rivali Mančester Siti, kao domaćin, i Mančester Junajted.

Siti je snažno pritisnuo goste od samog početka što je rezultiralo golom Kevina de Brujnea već u petom minutu. Ipak, gosti su već u 22. minutu, golom Sanča, odgovorili.

Četa Pepa Gvardiole se nije uzdrmala zbog izjednačenja, pa je već ubrzo, u 28. minutu, de Brujne ponovo zatresao mrežu.

U drugom poluvremenu Rijad Marez je povećao vođstvo Sitija u 68. minutu, a za konačnih 4:1, Alžirac je ponovo savladao De Heu, u trećem minutu sudske nadoknade.

Ovom pobedom, Siti ostaje na prvom mestu, sa 69 bodova, šest više, ali i utakmicom više u odnosu na drugoplasirani Liverpul.

Mančester Junajted ostaje na petom mestu sa 47 bodova.